Bezoek de Perspagina van Herman Miller voor het laatste nieuws, informatie over onze producten en diensten, en het onderzoek waarop die zijn gebaseerd. U kunt ook meer te weten komen over ons bedrijf: wat we doen, waar we in geloven, waar we zijn geweest en meer.

Neem contact op met ons team van mediarelaties als u extra informatie nodig hebt.

Benelux
Maarten Schiphorst
maarten@mediasupport.nl
+31(0) 6 536 58844

Europa, Midden-Oosten en Afrika
Anya Clifton
anya_clifton@hermanmiller.com
+44 (0)7769 643 104

Noord-Amerika
Nick Butterfield
media_relations@hermanmiller.com
+1 616 654 5977

Azië en Pacifisch gebied
Louisa Moran
louisa_moran@hermanmiller.com
+61 414 913 542

Latijns-Amerika en het Caribisch gebied
Teresa Westin
teresa@marqueterie.com.br
+55 11 3061 5027

Bia Azevedo
bia@marqueterie.com.br
+55 11 3061 1803

Mexico
Diana L. Ortiz
diana_ortiz@hermanmiller.com
+52 55 5063 9600